Okresná hasičská súťaž
okresn_sa_tmDňa 8.6.2019 sa v našej obci konalo po prvýkrát Okresné kolo v požiarnom športe dospelých a dorastu, ktorej spoluorganizátorom bol miestny DHZ Popudinské Močidľany. Na súťaži sa zúčastnilo celkom  14 tímov z okresu Skalica a súťažilo sa v disciplínach požiarna štafeta a požiarny útok s vodou. Zahájenie súťaže bolo o 10.00 hod. a tímy za účasti starostky obce Mgr. Dany Žúrkovej privítali členovia výboru ÚO DPO Skalica. V kategórii ženy sa na prvých troch miestach umiestnili 1. DHZ Gbely, 2. DHZ. Kopčany , 3. DHZ Skalica. V kategórii muži  1.  Schaeffler Skalica, 2. DHZ Letničie a 3. miesto domáci DHZ Popudinské Močidľany. Ďakujeme všetkým členom za pomoc pri príprave a zabezpečení súťaže a tešíme sa na tradičnú Nočnú súťaž v sobotu 27.7.2019. (Na fotografii náš tím)
 

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!