Začiatok školského roku 2017 - 2018
P9042032Začiatok každého septembra je už tradične spojený aj so začiatkom školského roka. Pondelok 4. septembra teda aj v našej základnej škole patril slávnostému zahájeniu školského roka 2017 - 2018. Rodičia malých prváčikov a všetci žiaci 1. až 4. ročníka, ktorí našu školu navštevujú, zasadli po prázdninách do svojich lavíc. Pretože to bola pre malých prvákov premiéra, tento deň spríjemnila starostka obce aj malou sladkosťou, a aby to nebolo ľúto aj ostatným žiakom, ušla sa sladkosť aj im. Po uvítacích príhovoroch riaditeľky školy Mgr. Jany Šteflíkovej a starostky obce Mgr. Dany Žúrkovej, si deti zaspievali piesne, ktoré sa v škole už v minulosti naučili a následne už pokračovali vo svojich školských povinnostiach. Naša škola je jednou zo štyroch škôl okresu Skalica, kde ešte stále pretrváva spôsob malotriedneho vyučovania, čo však vôbec nemá dopad na kvalitu výučby, práve naopak. Deti, ktoré z našej školy odchádzajú na druhý stupeň sú naučené viacej samostatnej práci, ako ktorýkoľvek žiak vo veľkých školách. Poprajme teda všetkým 24 žiakom našej základnej školy, aby sa im po celý školský rok v učení darilo a robili tak radosť nielen svojim vyučujúcim, ale najmä rodičom a v neposlednej rade aj sami sebe. No a rodičom a vyučujúcim prajme pevné nervy po celú dobu nastávajúcich desiatich mesiacov.
 

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!