Rozprávkový pochod
20170603_174249V sobotu 3.6.2017 sa opäť po roku konal Rozprávkový pochod v lokalite prietržských vinohradov. Organizátormi podujatia boli Obec Popudinské Močidľany a Obec Prietržka. Pochod sa niesol v duchu rozprávky "O dvanástich mesiačikoch". Deti absolvovali 10 stanovíšť, na ktorých plnili rôzne úlohy, za ktoré boli odmenené pečiatkou do knižky pochodu a malou sladkosťou. Naša obec, resp. organizácie pôsobiace v obci, mali na  starosti 4 stanoviská (č. 1, č. 3, č. 7 a č. 10). Prvé stanovište mali na starosti pani učiteľky a p. vychovávateľka z našej ZŠ, stanovisko č. 3 patrilo dievčatám z NODAMu, sedmiču si zobrali pod patronát naši hasiči a desiatka bola prisúdená poľovníkom. Krásne slnečné počasie len podtrhlo príjemnú atmosféru podujatia, na ktorom sa zúčastnilo vyše 100 detí zo svojimi rodinnými príslušníkmi. A keďže aj kataster našej obce je zaujímavý, s mnohými peknými zákutiami i vinohradmi, rozhodli sa organizátori usporiadať rozprávkový pochod nabudúce v Popudinských Močidľanoch. Takže, dovidenia o rok, u nás!
 

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!